Przejdź do treści

Szkolenia

Szkolenia dla pracowników kadr i płac nie muszą być nudne i teoretyczne!

Od ponad 11 lat prowadzę szkolenia i warsztaty, głównie dla pracowników działów kadr i płac. Łącząc tradycyjne i aktywizujące metody szkoleń nużący wykład dotyczący prawa pracy czy też naliczania wynagrodzeń zamieniam w angażujące szkolenie przynoszące wymierne efekty w codziennej pracy.

Prowadzę szkolenia z zakresu:
– prawa pracy
– prawa ubezpieczeń społecznych i rozliczeń z ZUS
– zasiłków
– naliczania wynagrodzeń
– funkcjonowania i zarządzania działami kadrowo-płacowymi
– optymalizacji kosztów pracy w organizacji

przez ostatnie kilka lat na sali szkoleniowej, zarówno podczas szkoleń tradycyjnych, jak i on-line spędziłem panad 7 000 godzin szkoleniowych

Usługi doradcze

Tradycyjne szkolenia, zarówno otwarte jak i zamknięte nie zawsze są odpowiedzią na potrzeby pracowników działów kadrowo-płacowych. Niejednokrotnie dla osób które posiadają już wiedzę i doświadczenie lepszym rozwiązaniem są indywidualne konsultacje pozwalające rozwijać precyzyjnie wybrane obszary wiedzy i umiejętności lub rozwiać posiadane wątpliwości.
Podczas indywidualnych konsultacji możemy skupić się na doskonaleniu konkretnych obszarów w oparciu o przykłady i problemy pochodzące bezpośrednio z praktyki klienta lub rozwiązywać jego bieżące problemy.

Optymalizacja procesów
kadrowo-płacowych

Dział kadrowo-płacowy powinien działać jak dobrze naoliwiona maszyna!

Kluczem do sukcesu komórek kadrowo-płacowych jest nie tylko wiedza. Często problem nie leży w kompetencjach pracowników a w odpowiedniej optymalizacji procesów kadrowo-płacowych.
Wnikliwa analiza i odpowiednie zaprojektowanie działań w obszarze kadr i płac pozwala nie tylko przyśpieszyć procesy i wyeliminować błędy, lecz również zadbać o odpowiedni komfort pracowników dając im czas na praktyczne wykorzystanie posiadanej wiedzy zamiast nieustannego „gaszenia pożarów”.

Usługi kadrowo-płacowe

Świadczymy usługi kadrowo-płacowe w zakresie pełnej obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa.

dr Paweł Łuczak

specjalista ds. kadr i płac